Ar rokām darinātas ziepes

Yani Cosmetics logo

Ziepes

Ziepes ar ziedu aromātu

Ziepes ar savvaļas orhidejas aromātu (roku darbs)

Ziepes ar maijpuķīšu aromātu (roku darbs)

Ziepes ar ķiršu ziedu (sakuras) aromātu (roku darbs)

Ziepes ar balto ziedu aromātu (roku darbs)

Pavasara daba un vasaras dārzs ar juteklisko bezrūpības atmosfēru ir iedvesmojis mūs radīt ziepes ar balto ziedu kompozīciju. Izsmalcināts aromāts kā caurspīdīgs plīvurs lutina mūsu dvēseli ar maigu ziedlapiņu samtainajiem pieskārieniem. 

Ziedu kompozīcija, kas apvienojas ar jasmīnu, neroli, tuberozi un liliju aromātu pasakaino pasauli. Balto ziedu pušķis atdzīvina, sniedz atvēsinošu pieskārienu un atklāj šķīstības sajūtu. Maigs un relaksējošs aromāts atklājas mūsu radītajās ziepēs ar balto ziedu aromātu.

Ziepes ar Latvijas ceriņu aromātu (roku darbs)

Ceriņu ziedēšanas laiks ir kā sava veida lakmusa papīriņš: pavasarī, kad tie smaržīgām ziedu kupenām tvanēdami zied, ir skaidrs –sirdis un prātus musina un jauc nez no kurienes modušās tikko jaušamas laimes un mīlestības priekšnojautas. Tādas sajūtas Tev sniegs mūsu radītās ziepes ar ceriņu aromātu.

Sajūti ziemeļu pavasara burvību.

Ziepes ar jasmīna ziedu aromātu (roku darbs)

Šīs rokām darinātās ziepes ar jasmīna ziedu aromātu maigi rūpēsies par Jūsu ādu un sniegs romantiskas izjūtas. Vidusjūras reģiona valstīs jasmīna smaržu dēvē par "smaržu karali". Austrumu valstīs jasmīns tiek uzskatīts par kaislīgas mīlestības simbolu.

Jasmīna aromāts palīdzēja Kleopatrai iekarot Marka Antonija sirdi. Jasmīna ziedu dēvē arī par "karalisko ziedu". Rožu aromāts izsauc mīlestību, bet jasmīns – romantiku. Senos laikos jasmīna ziedu aromātu lietoja, lai palielinātu juteklību un seksuālās tieksmes.

Ziepes ar kumelītes aromātu (roku darbs)

Cik burvīgi smaržo Latvijas pļavu ziedi, kumelītes saldeni rūgteno smaržu pazīst ikkatrs. Latvijas pļavu smarža atslābina nervus, relaksē un uzbur fantāzijas. 

Šī saldā smarža sniedz apmierinājuma sajūtu. Mierīgs, liegs pļavu kumelīšu aromāts  šo ziepju sastāvā iekļāvām dabīgās kumelīšu ziedlapiņas un ziedkopas.

Ziepes ar lavandas aromātu (roku darbs)

Olīveļļas ziepes ar relaksējošo lavandas ziedu aromātu.Lavandas ziedi un ēteriskā eļļa jau sen tiek izmantota aromterapijā. Lavandas aromāts būs patīkami relaksējošs un kopjošs Jūsu ķermenim. 

Lavanda iedarbojas nomierinoši un mazina bezmiegu, iekšēji līdzsvaro, palīdz koncentrēties. Lavandas aromāts veicina organisma aizsargspējas.

Ziepes ar liepziedu medus aromātu (roku darbs)

Latvijā liepu ziedi ir zināmi jau vairākus gadsimtus. Liepziedi ir garīga harmonija visai dienai. Liepziedu medus aromāts sniegs Jums nomierinošu un satraukumu mazinošu efektu. 

Šīs dzintara nokrāsas maigās olīveļļas ziepes papildinātas ar dabīgiem liepu ziediem, radīs neatkārtojamus mirkļus, piepildot vannas istabu ar Latvijas vasaras aromātu.

Ziepes ar rozes aromātu (roku darbs)

Aromātiskās burvības smarža ir brīnumskaistās rozes. Aromāts ir grezns un sievišķīgs, ļaujiet vaļu savām emocijām! Izjūtas ir pozitīvas un dzīvespriecīgas. Šis aromāts sniegs laimes sajūtu kā maigu rozes pieskārienu katrā mazgāšanās reizē. 

Caur maigajām rozes notīm plūst svaigā un dabiskā pozitīvisma aura, kas sniedz Jums laimes sajūtas. Nekas nevar tām līdzināties zīdainumā, maigumā un romantiskajā noskaņā.

Ziepes ar piparmētras aromātu (roku darbs)

Olīveļļas ziepes, bagātinātas ar piparmētras ēterisko eļļu, sniegs Jums atsvaidzinošas un vēsinošas baudas mirkļus.

Lietojot šo produktu, Jūs izbaudīsiet patīkamu vēsuma sajūtu. Šīs ziepes tonizē un sniedz nomierinošas izjūtas. Piparmētrai piemīt dezinficējoša iedarbība.

Ziepes ar mohito aromātu (roku darbs)

Šīs rokām darinātās ziepes ar populārā kokteiļa mohito aromātu maigi un kopjoši rūpēsies par Tavu ādu. Sastāvā esošā olīveļļa maigi kops un mīkstinās ādu. 

Aromāts sniegs atsvaidzinošas izjūtas un dzestrumu karstā vasaras dienā. Tas sevī aptver laima, piparmētras un cukurniedru spirdzinošo aromāta buķeti.

Ziepes ar pīlādžogu aromātu (roku darbs)

Pīlādzis – spēcīgs mīlestības un seksualitātes simbols. Ar savu neparasto piesātināto aromātu tas sniedz spēku piepildījumu un mīlestību. 

Mēs iekļāvām mūsu radīto ziepju sortimentā šo burvīgo, interesanto aromātu, lai vēl vairāk atklātu piedāvājumu, ko sniedz mums ziemeļu daba.

Maigas, kopjošas ziepes ar šo burvīgo pīlādžogu enerģijas devu būs patīkams gandarījums katrā to lietošanas reizē. Pīlādzis dziedina un dod spēku visiem, kuri mīl.

Ziepes ar mimozas aromātu (roku darbs)

Līdz ar pavasara atnākšanu dārzos parādās pirmās ziedošās mimozas. Atrodoties starp tām, var itin viegli apreibt no šī maigā, reibinošā aromāta.

Ziepes ar šo vienreizējo aromātu maigi un kopjoši rūpēsies par Jūsu ķermeni un sniegs sajūtas kā naivam ziediņam, kam piemīt romantikas un izsmalcinātības burvība.

Ziepes ar mimozas aromātu saudzīgi un kopjoši rūpēsies par Jums ikkatrā to lietošanas reizē.

Ziepes ar citronzāles aromātu (roku darbs)

Tonizējošas un atsvaidzinošas ziepes ar citronzāles burvīgā aromāta notīm. Šim atsvaidzinošajam un dzīvīgajam citrusa aromātam piemīt nepārspēta iedvesmojoša un tonizējoša iedarbība.

Lielisks antidepresants. Izbaudiet Taizemes valdzinājumu ar šīm maigajām, kopjošajām ziepēm, papildinātām ar šo burvīgo aromātu.

Ziepes ar ābeļziedu aromātu (roku darbs)

Ziepes ar augļu-ogu aromātu

Ziepes ar aveņu jogurta aromātu (roku darbs)

Maigas un krēmīgas ziepes ar aveņu jogurta aromātu.Tās ir vienkāršas, izsmalcinātas un bezgalīgu jaunību nesošas. Aromāts no pirmām sajūtām sniedz aveņu notis, kuras atsvaidzina rīta rasas lāses avenāju dārzā.

Jutekliskā aromāta sirds apvieno sevī maiga jogurta pieskārienu un saules piepildītu aveņu ogu burvību. Ziepes sniedz maigu un romantisku sajūtu aromātu.

Ziepes ar apelsīnu aromātu (roku darbs)

Apelsīns ir izteikts dienvidu auglis, kas piepildīts ar saules enerģiju. Mūsu radītās ziepes ar apelsīna aromātu sniegs atsvaidzinošu efektu. Salds un viegls aromāts, kas mazina depresiju un stipru nogurumu. 

Apelsīna ēteriskā eļļa ir nomierinoša, atsvaidzinoša, remdējoša. Tā ir lieliska piedeva ādas kopšanas līdzekļiem un sniegs atslābinošu efektu. Olīveļļa maigi kops un mitrinās ķermeņa ādu.

Ziepes ar salda arbūza aromātu (roku darbs)

Olīveļļas ziepes, bagātinātas ar kārdinoši saldā arbūza svaigo aromātu. Šīs visu mīlētās ogas aromāts atsvaidzina un rada svaiguma sajūtu. 

Sastāvā esošajai olīveļļai piemīt mitrinoša, barojoša iedarbība. Ziepes atsvaidzina, maigi attīra un atjauno ādu, piešķirot tai samtainu maigumu. Pievienotās magoņu sēkliņas viegli masēs un veiks maigu pīlingu Jūsu ādai.

Ziepes ar zaļo ābolu
aromātu (roku darbs)

Neviens auglis nav devis ierosmi tik daudzām leģendām un mītiem kā ābols. Gadu tūkstošiem ilgi ar savu formu, skaistajām krāsām un lielisko garšu tas ir simbolizējis mūžīgo dzīvību. 

Esam radījuši ziepes ar svaigu, uzmundrinošu un dzīvesprieku sniedzošu zaļo ābolu aromātu.

Bagātinātas ar olīveļļu, tās rūpēsies par ādas saudzīgu kopšanu. Izbaudiet šī aromāta sniegto burvību!

Ziepes ar citrona aromātu (roku darbs)

Tonizējošas ziepes ar svaiga citrona aromātu. Šim atsvaidzinošajam un dzīvīgajam citrusa aromātam piemīt nepārspēta iedvesmojoša un tonizējoša iedarbība. 

Citrona aromāts paaugstina koncentrēšanās spējas, novērš nogurumu, mazina stresu un uzmundrina.

Ziepes ar dzērveņu aromātu (roku darbs)

Dzērvenes.. Iemīļots Latvijas produkts ir dzērveņu ogas. Antioksidantiem bagāto Latvijas purvu ogu aromātu esam iekļāvuši mūsu piedāvāto ziepju sortimentā. Jūs izbaudīsiet neaizmirstamu aromāta baudījumu ilgākam laikam, ko sniedz ziemeļu elegance. Patiess izjūtu baudījums! 

Šīs rokām darinātās ziepes saudzīgi attīra ādu. Dzērveņu aromāts sniegs tonizējošas un uzmundrinošas izjūtas. Izsmalcināta ziemeļu dabas burvība.

Ziepes ar dzērveņu un kadiķa aromātu (roku darbs)

Dzērvenes ar kadiķa aromāta notīm. Iemīļots Latvijas produkts  ir dzērveņu ogas! Antioksidantiem bagāto Latvijas purvu ogu aromātu esam iekļāvuši mūsu piedāvāto ziepju sortimentā. Jūs izbaudīsiet neaizmirstamu aromāta baudījumu ilgākam laikam, ko sniedz ziemeļu elegance. Patiess izjūtu baudījums. 

Šīs rokām darinātās ziepes saudzīgi attīra ādu. Dzērveņu aromāts sniegs tonizējošas un uzmundrinošas izjūtas. Izsmalcināta ziemeļu dabas burvība. Papildinātas ar kadiķogu ēteriskās eļļas svaigajām aromāta notīm, tās izrotās Tavu ādu ar vienreizēju ziemeļniecisku sajūtu burvību.

Ziepes ar greipfrūta aromātu (roku darbs)

Mūsu radītās ziepes ar dzirkstošā, dzīvespriecīgā greipfrūta aromātu kalpos par lielisku atdzīvinošu spēka avotu. Greipfrūtu ēteriskajai eļļai piemīt saulains un uzmundrinošs spēks, kas uzmundrina gan ķermeni, gan garu visas dienas garumā. Tas palīdzēs uzlabot tavas ādas struktūru. Greipfrūtam piemīt svaiga, mazliet rūgta citrusu smarža. Tā ir uzmundrinoša, tonizējoša un atsvaidzinoša. 

Tāpat kā citrusu eļļas, greipfrūts psiholoģiskā līmenī labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, neapmierinātību, aizkaitināmību. Esam papildinājuši šo ziepju veidu ar auzu pārslu daļiņām, kas veiks maigu masāžu un vieglu pīlingu katrā mazgāšanās reizē. Izbaudiet greipfrūta sniegto atsvaidzinošo spēku!

Ziepes ar granātābola un mango aromātu (roku darbs)

Granātābola patīkamā smarža senatnē vedinājusi cilvēkus uzskatīt to par auglības un pilnības simbolu. Mūsu radītās ziepes ar izsmalcināto granātābola un mango augļa aromātu notīm padarīs ādu zīdaini maigu un piešķirs tai burvīgu aromātu. 

Brīnišķīgs aromāts, kura dēļ Jūs ar lepnumu varat novietot šo produktu savā vannas istabā. Tas ir dzirksteļojošs, uzmundrinošs, pārdrošs, spilgts un kaislīgs augļu aromāts. Šo abu cēlo augļu aromātu apvienojums veido šarmantu un maigu auru Jūsu vannasistabā.

Ziepes ar ķiršu kauliņu aromātu (roku darbs)

Ak, šie saldie un sulīgie ķirši... Tos iekāro, lasa un ēd pilnām mutēm. Daudzi jau zina, ka arī ziemā gribēsies izbaudīt vasaras smaržu. Tādas sajūtas sniedz mūsu ziepes ar ķiršu kauliņu aromātu – mazliet pavedinošas un erotiskas. 

Ķiršu aromāts liek aizmirst ikdienas rūpes, sasilda prātu un dvēseli, ļauj iegrimt saldās vasaras atmiņās, kad saule sildīja, debesis bija dzidri zilas, pilnas ar baltām mākoņu kupenām! Aromāts sniedz relaksējošas, līdzsvarojošas un atbrīvojošas izjūtas.

Ziepes ar saldā persika aromātu (roku darbs)

Persiešu ābols ar Ķīnas saknēm – persiks. Samtaini maigais un saulaini aromātiskais auglis ir šī aromāta iedvesmas avots. 

Āda ir maiga, gluda, mitrināta un kārdinoši aromātiska pēc šo ziepju lietošanas. Olīveļļa papildus mitrinās un kops Jūsu ķermeni.

Izbaudiet maģiskā persika sniegto burvību.

Ziepes ar sarkano vīnogu aromātu (roku darbs)

Tumšo vīnogu spēcinošais aromāts – lielisks enerģijas lādiņš saldu aromātu cienītājiem! Mūsu darinātās ziepes ar sulīgo aromātu mazina nogurumu. 

Vīnogas ir pārpilnības simbols, tās sniedz patīkami piesātinātu aromātu, mitrina, baro, uzlabo ādas struktūru, atvēsina un atsvaidzina ādu.

Ziepes ar zemeņu aromātu (roku darbs)

Zemenes – Latvijas dārzu mīlestības oga, piepildīta ar saules enerģiju un spēku. Maigas ziepes ar saldu zemeņu aromātu radīs romantisku garastāvokli un maigi rūpēsies par Jūsu ādu. 

Bagātinātas ar olīveļļu, šīs ziepes saudzīgi attīra, kopj un padara to maigu un samtainu. Esam šīs ziepes papildinājuši ar magoņu sēkliņām, kas veiks maigu ādas pīlingu katrā mazgāšanās reizē. Izbaudiet saldo zemeņu maģiju, kas sniegs Jums neatkārtojamus mirkļus.

Ziepes ar marakujas aromātu (roku darbs)

Ziepes ar saldās melones aromātu (roku darbs)

Ziepes "Mandarīns ar krustnagliņām"
(roku darbs)

Ziepes ar plūmju aromātu (roku darbs)

Ziepes ar rabarbera un zemeņu aromātu
(roku darbs)

Saldie ziepju aromāti

Ziepes ar kafijas un piena aromātu (roku darbs)

Pamostieties un izbaudiet aromātu, kur jaušama kafija ar pienu! Šīs ziepes remdēs noguruma pazīmes un uzmundrinās tālākām dienas gaitām. 

Šīs ziepes ir lielisks tonizējošs līdzeklis papildus citiem rīta rituāliem. Pievienotās maltas kafijas daļiņas darbojas kā skrubis, dziļi attīrot ādu un uzlabojot tās elastību. Maigās piena aromāta notis sniegs romantisku noskaņojumu.

Ziepes ar kanēļa aromātu 
(roku darbs)

Aromāts, kuru atpazīst teju vai ikviens, – tas ir kanēlis. Aromāts, kas vairāk asociējas ar ziemas periodu tieši smaržas dēļ, piestāv gada aukstajam periodam. Un, kā izrādās, ne velti. 

Uzskata, ka kanēļa sastāvā esošajai ēteriskajai eļļai piemīt smarža, kas uzlabo cilvēka darba spējas, smadzeņu darbību un sniedz sildošu efektu. Šī smarža rada siltuma un mājīguma sajūtu. Tas ir aromāts, kuram grūti pretoties!

Izbaudiet siltuma un enerģijas pieplūdumu, ko sniedz mūsu radītās ziepes ar kanēļa aromātu.

Ziepes ar kokosriekstu aromātu (roku darbs)

Šīs olīveļļas ziepes smaržo pēc kokosriekstiem, pēc dienvidiem, saules un bezrūpības. Ne velti tām piemīt stresu mazinošas īpašības. 

Ziepes sniedz aromāta terapeitisku iedarbību, tās patīkami tonizē un atsvaidzina ādu. Izbaudiet saulainu, siltu pludmali un vasaras piepildījumu.

Ziepes ar vaniļas aromātu 
(roku darbs)

Vaniļa – maigs un dievišķīgs aromāts, izsmalcināts un sasildošs, pikants un rosinošs! Vaniļa ir pārsteidzoša un daudzšķautnaina kā dārgakmens, kuru negribas izlaist no rokām, priecājoties par saules staru atspulgiem un krāsu spēli uz tā skaldnēm. 

Aromātiskās burvības smarža nav nekas cits kā orhideju dzimtas vijīgās liānas augļi, kuri aug saulainajā Madagaskarā.
Šī smarža nomierina un uzlabo pašsajūtu, uzlabo garastāvokli, kā arī paaugstina darbspējas.

Spilgtums, šarms un enerģija – tas viss ir sniegts mūsu vaniļas ziepēs.

Ziepes ar franču parfīmu aromātiem

Ziepes ar sieviešu aromātu "Lady Energy" (roku darbs)

Brīvība un skaistums, mūsdienu sievietes elegance! Jūs dzīvojat tā, kā to vēlaties. Asprātīgai, uzņēmīgai, iekšēji brīvai sievietei.

Šis aromāts uzbur baltās lilijas svaigumu, zaļo ābolu un okeāna brīžu svaigo nošu apvienojumu.

Dinamiskai un sievišķīgai mūsdienu sievietei, mūsu darinātās ziepes, papildinātas ar šī aromāta burvību.

Ziepes ar izsmalcinātu aromātu "Principial" 
(roku darbs)

Daudzpusīgs, uzmundrinošs aromāts, kas līdzinās ziemeļu gaisam, biezu mežu, augstu kalnu un bezgalīgu līdzenumu smarža. 

Vīrietim, kurš prasmīgi apvieno jaunās modes tendences ar savu personīgo stilu, sniedzot priekšroku elegancei.

Aromāta buķete sevī aptver greipfrūta, zaļo ābolu, bergamotes, jasmīna, ģerānijas un lavandas aromātu nošu buķetes burvību. Svaigs un stilīgs aromāts pārliecinātam vīrietim.

Ziepes ar vīriešu aromātu "Happy for Men"
(roku darbs)

Aromāta "Happy for Men" ziepes vīriešiem –visu laiku kustībā, jaunu iespēju un baudu meklējumos. Neatvairāms, īpaša šarma, pozitīvisma un veiksmes apvienojums. "Happy for Men" ir izsmalcināts aromāts, kas radīts elegantam, veiksmīgam, mūsdienīgam vīrietim, kurš zina lietu un jūtu īsto vērtību. 

Viņš izceļas citu vidū ar savu valdzinājuma spēku, dzīvo pilnasinīgo dzīvi, gūstot gandarījumu no katra mirkļa, katras minūtes. Tajā viņu atbalsta elegances un kārdinājuma aromāts, kas veidots no izsmalcinātām citrusa, draiskām, pikantām garšvielu un vīrišķīgām koksnes notīm.

Ziepes "Rozā kristāls"
(roku darbs)

Ziepes ar sajūtu aromātiem

Ziepes ar jūras svaiguma aromātu (roku darbs)

Ziepes ar jūras svaiguma aromātu, šarma un brīvības sajūtu burvība. Iedvesmojošas jūras šalkas, kas sadzirdamas, vēl pirms skatienam paveras pludmale. Brīvība, dzīvesprieks un mīlestība satiekas šajā ziepju aromātā. 

Tās uzmundrinās Jūs visas dienas garumā, bagātīgi mīkstinot, barojot un atjaunojot ādu. Aromāta buķete piemērota gan sievietei, gan vīrietim.

Yani Cosmetics logo

Ziepes ar lufu

Īsta vīrieša aromāts "Principial" (zīmols)

Šīs rokām darinātās lufas ziepes iedarbīgi attīra un maigi masē Tavu ādu! 

Dabiskās lufas šķiedras pastiprina ziepju attīrošās īpašības, gādājot par ādas skaistumu.

Saldā melone

Saldas, sulīgas melones aromāts, kas apvīts ar saules enerģijas un svaiguma pārpilnību!

Esam šo ziepju veidu apvienojuši ar lufas švammi, lai mazgāšanās sniedz pilnīgāku baudījumu. Izbaudīsiet vieglas masāžas sajūtas.

Greipfrūts

Mūsu rokām darinātās ziepes ar lufu maigi attīra un masē ādu, ieskaujot to sulīgo greipfrūtu aromātā. 

Dabiskās lufas šķiedras veiks maigu pīlingu Tavai ādai.

Zaļo ābolu ziepes ar lufu

Zaļš un svaigs ābols. Mūsu darinātās ziepes ar šo aromāta buķeti saudzīgi attīra ādu, ieskaujot to sulīgu ābolu aromātā. 

Dabiskās lufas šķiedras veic maigu ādas masāžu un pīlingu.

Neatkārtojamais mimozas ziedu aromāts

Mimozas ziedēšanas laiks, kā zināms, ir pavasaris. Mēs Jums piedāvājam šo burvīgo aromātu baudīt visu gadu! 

Esam papildinājuši ziepes ar šo burvīgo aromātu. Maigs un iejūtīgs, saules pārpilns – tāds ir šo ziepju vēstījums Jums.

Yani Cosmetics logo

Ziepes tulpes formā

Ziepes tulpju formā ar rožu aromātu (roku darbs)

Aromātiskās burvības smarža, ir brīnumskaistās rozes. Aromāts ir grezns un sievišķīgs, ļaujiet vaļu savām emocijām! Izjūtas ir pozitīvas un dzīvespriecīgas. Šis aromāts sniegs laimes sajūtu kā maigu rozes pieskārienu katrā mazgāšanās reizē. 

Caur maigajām rozes notīm plūst svaigā un dabiskā pozitīvisma aura, kas sniedz Jums laimes sajūtas. Nekas nevar tām līdzināties zīdainumā, maigumā un romantiskajā noskaņā.

Ziepes tulpju formā ar liepziedu medus aromātu (roku darbs)

Latvijā liepu ziedi ir zināmi jau vairākus gadsimtus. Liepziedu aromāts ir garīga harmonija visai dienai. Liepziedu medus aromāts sniegs Jums nomierinošu un satraukumu mazinošu efektu. 

Šīs dzintara nokrāsas maigās olīveļļas ziepes ir papildinātas ar dabīgiem liepu ziediem, radīs neatkārtojamus mirkļus, piepildot vannas istabu ar Latvijas vasaras aromātu.

Ziepes tulpju formā ar lavandas ziedu aromātu (roku darbs)

Šīs ir olīveļļas ziepes ar relaksējošo lavandas ziedu aromātu. Lavandas ziedi un ēteriskā eļļa jau sen tiek izmantota aromterapijā. Lavandas aromāts būs patīkami relaksējošs un kopjošs Jūsu ķermenim. 

Lavanda iedarbojas nomierinoši un mazina bezmiegu, iekšēji līdzsvaro, kā arī palīdz koncentrēties. Lavandas aromāts veicina organisma aizsargspējas.

Ziepes tulpju formā ar Latvijas ceriņu aromātu (roku darbs)

Ceriņu ziedēšanas laiks ir kā sava veida lakmusa papīriņš: pavasarī, kad tie smaržīgām ziedu kupenām tvanēdami zied, ir skaidrs – sirdis un prātus musina un jauc nez no kurienes modušās tikko jaušamas laimes un mīlestības priekšnojautas, tādas sajūtas Jums sniegs mūsu radītās ziepes ar ceriņu aromātu. Sajūti ziemeļu pavasara burvību!

Ziepes tulpju formā ar kumelītes aromātu
(roku darbs)

Cik burvīgi smaržo Latvijas pļavu ziedi! Kumelītes saldeni rūgteno smaržu pazīst ikkatrs. Latvijas pļavu smarža atslābina nervus, relaksē un uzbur fantāzijas. Šī saldā smarža sniedz apmierinājuma sajūtu. 

Mierīgs, liegs pļavu kumelīšu aromāts. Šo ziepju sastāvā iekļāvām dabīgās kumelīšu ziedlapiņas un ziedkopas.

Ziepes tulpju formā ar jasmīna aromātu
(roku darbs)

Šīs rokām darinātās ziepes ar jasmīna ziedu aromātu maigi rūpēsies par Jūsu ādu un sniegs romantiskas izjūtas. Vidusjūras reģiona valstīs jasmīna smaržu dēvē par “smaržu karali”. Austrumu valstīs jasmīns tiek uzskatīts par kaislīgas mīlestības simbolu. 

Jasmīna aromāts palīdzēja Kleopatrai iekarot Marka Antonija sirdi. Jasmīna ziedu dēvē arī par karalisko ziedu”. Rožu aromāts izsauc mīlestību, bet jasmīns – romantiku. Senos laikos jasmīna ziedu aromātu lietoja, lai palielinātu juteklību un seksuālās tieksmes.

Ziepes tulpju formā ar dzērveņu aromātu
(roku darbs)

Iemīļots Latvijas produkts ir dzērveņu ogas. Antioksidantiem bagāto Latvijas purvu ogu aromātu esam iekļāvuši mūsu piedāvāto ziepju sortimentā. Jūs izbaudīsiet neaizmirstamu aromāta baudījumu ilgākam laikam, ko sniedz ziemeļu elegance. 

Patiess izjūtu baudījums! Šīs ar rokām darinātās ziepes saudzīgi attīra ādu. Dzērveņu aromāts sniegs tonizējošas un uzmundrinošas izjūtas. Izsmalcināta ziemeļu dabas burvība.

Ziepes tulpju formā ar dzērveņu un kadiķa aromātu (roku darbs)

Dzērvenes ar kadiķa aromāta notīm. Iemīļots Latvijas produkts ir dzērveņu ogas! Antioksidantiem bagāto Latvijas purvu ogu aromātu esam iekļāvuši mūsu piedāvāto ziepju sortimentā. Jūs izbaudīsiet neaizmirstamu aromāta baudījumu ilgākam laikam, ko sniedz ziemeļu elegance. Patiess izjūtu baudījums. 

Šīs rokām darinātās ziepes saudzīgi attīra ādu. Dzērveņu aromāts sniegs tonizējošas un uzmundrinošas izjūtas. Izsmalcināta ziemeļu dabas burvība. 

Papildinātas ar kadiķogu ēteriskās eļļas svaigajām aromāta notīm, tās izrotās Tavu ādu ar vienreizēju, ziemeļniecisku sajūtu burvību.

Ziepes tulpju formā ar balto ziedu aromātu (roku darbs)

Pavasara daba un vasaras dārzs ar juteklisko bezrūpības atmosfēru ir iedvesmojis mūs radīt ziepes ar balto ziedu kompozīciju. Izsmalcināts aromāts kā caurspīdīgs plīvurs lutina mūsu dvēseli ar maigu ziedlapiņu samtainiem pieskārieniem. 

Ziedu kompozīcija, kura apvienojas ar jasmīnu, neroli, tuberozi un liliju aromātu pasakaino pasauli. Balto ziedu pušķis atdzīvina, sniedz atvēsinošo pieskārienu un atklāj šķīstības sajūtu. Maigs un relaksējošs aromāts mūsu radītajās ziepēs ar balto ziedu aromātu.

Yani Cosmetics logo

Ziepes rozes un sirds formā

Ziepes ar ziedu aromātu

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar citronzāles aromātu (roku darbs)

Tonizējošas un atsvaidzinošas ziepes ar citronzāles burvīgā aromāta notīm. Šim atsvaidzinošajam un dzīvīgajam citrusa aromātam piemīt nepārspēti iedvesmojoša un tonizējoša iedarbība.

Lielisks antidepresants. Izbaudiet Taizemes valdzinājumu ar šīm maigajām, kopjošajām ziepēm, kas papildinātām ar šo burvīgo aromātu.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar piparmētras aromātu (roku darbs)

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar piparmētras aromātu. Šīs olīveļļas ziepes ir bagātinātas ar piparmētras ēterisko eļļu un sniegs Jums atsvaidzinošas un vēsinošas baudas mirkļus. 

Lietojot šo produktu, Jūs izbaudīsit patīkamu vēsuma sajūtu, kas tonizē un sniedz nomierinošas izjūtas. Piparmētrai piemīt dezinficējoša iedarbība.

Ziepes ar atsvaidzinošā mohito aromātu
(roku darbs)

Šīs rokām darinātās ziepes ar populārā kokteiļa "Mohito" aromātu maigi un kopjoši rūpēsies par Tavu ādu. Sastāvā esošā olīveļļa maigi kops un mīkstinās ādu. 

Aromāts sniegs atsvaidzinošas izjūtas un dzestrumu karstā vasaras dienā. Tas sevī aptver laima, piparmētras un cukurniedru spirdzinošo aromāta buķeti.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar balto ziedu aromātu (roku darbs)

Pavasara daba un vasaras dārzs ar juteklisko bezrūpības atmosfēru ir iedvesmojis mūs radīt ziepes ar balto ziedu kompozīciju. Izsmalcināts aromāts kā caurspīdīgs plīvurs lutina mūsu dvēseli ar maigu ziedlapiņu samtainiem pieskārieniem. 

Ziedu kompozīcija, kura apvienojas ar jasmīnu, neroli, tuberozi un liliju aromātu pasakaino pasauli. Balto ziedu pušķis atdzīvina, sniedz atvēsinošo pieskārienu un atklāj šķīstības sajūtu. Maigs un relaksējošs aromāts mūsu radītajās ziepēs ar balto ziedu aromātu.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar rožu aromātu (roku darbs)

Aromātiskās burvības smarža ir brīnumskaistās rozes. Aromāts ir grezns un sievišķīgs, ļaujiet vaļu savām emocijām! Izjūtas ir pozitīvas un dzīvespriecīgas. 

Šis aromāts sniegs laimes sajūtu kā maigu rozes pieskārienu katrā mazgāšanās reizē. Caur maigajām rozes notīm plūst svaigā un dabiskā pozitīvisma aura, kas sniedz Jums laimes sajūtas. Nekas nevar tām līdzināties zīdainumā, maigumā un romantiskajā noskaņā.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar liepziedu medus aromātu (roku darbs)

Latvijā liepu ziedi ir zināmi jau vairākus gadsimtus. Liepziedi ir garīga harmonija visai dienai. Liepziedu medus aromāts sniegs Jums nomierinošu un satraukumu mazinošu efektu. 

Šīs dzintara nokrāsas maigās olīveļļas ziepes, papildinātas ar dabīgiem liepu ziediem, radīs neatkārtojamus mirkļus, piepildot vannas istabu ar Latvijas vasaras aromātu.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar lavandas aromātu (roku darbs)

Šīs ir olīveļļas ziepes ar relaksējošo lavandas ziedu aromātu.Lavandas ziedi un ēteriskā eļļa jau sen tiek izmantota aromterapijā. Lavandas aromāts būs patīkami relaksējošs un kopjošs Jūsu ķermenim. 

Lavanda iedarbojas nomierinoši un mazina bezmiegu, iekšēji līdzsvaro un palīdz koncentrēties. Lavandas aromāts veicina organisma aizsargspējas.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar Latvijas ceriņu aromātu (roku darbs)

Ceriņu ziedēšanas laiks ir kā sava veida lakmusa papīriņš: pavasarī, kad tie smaržīgām ziedu kupenām tvanēdami zied, ir skaidrs – sirdis un prātus musina un jauc nez no kurienes modušās tikko jaušamas laimes un mīlestības priekšnojautas. 

Tādas sajūtas Jums sniegs mūsu radītās ziepes ar ceriņu aromātu. Sajūtiet ziemeļu pavasara burvību!

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar kumelītes aromātu (roku darbs)

Cik burvīgi smaržo Latvijas pļavu ziedi! Kumelītes saldeni rūgteno smaržu pazīst ikkatrs. Latvijas pļavu smarža atslābina nervus, relaksē un uzbur fantāzijas. Šī saldā smarža sniedz apmierinājuma sajūtu. 

Mierīgs un liegs ir pļavu kumelīšu aromāts. Šo ziepju sastāvā iekļāvām dabīgās kumelīšu ziedlapiņas un ziedkopas.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar jasmīna ziedu aromātu (roku darbs)

Šīs rokām darinātās ziepes ar jasmīna ziedu aromātu maigi rūpēsies par Jūsu ādu un sniegs romantiskas izjūtas. Vidusjūras reģiona valstīs jasmīna smaržu dēvē par “smaržu karali”.

Austrumu valstīs jasmīns tiek uzskatīts par kaislīgas mīlestības simbolu. Jasmīna aromāts palīdzēja Kleopatrai iekarot Marka Antonija sirdi. Jasmīna ziedu dēvē arī par “karalisko ziedu”. Rožu aromāts izsauc mīlestību, bet jasmīns – romantiku. Senos laikos jasmīna ziedu aromātu lietoja, lai palielinātu juteklību un seksuālās tieksmes.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar ābeļziedu aromātu (roku darbs)

Pīlādzītis

Maijpuķītes aromāts

Ķiršu ziedi

Ziepes ar augļu-ogu aromātu

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar aveņu jogurta aromātu (roku darbs)

Maigas un krēmīgas ziepes ar aveņu jogurta aromātu.Tās ir vienkāršas, izsmalcinātas un bezgalīgu jaunību nesošas. Aromāts no pirmām sajūtām sniedz aveņu notis, kuras atsvaidzina rīta rasas lāses avenāju dārzā.

Jutekliskā aromāta sirds apvieno sevī maiga jogurta pieskārienu un saules piepildītu aveņu ogu burvību. Maigs un romantisku sajūtu sniedzošs aromāts.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar apelsīna aromātu (roku darbs)

Apelsīns ir izteikts dienvidu auglis, piepildīts ar saules enerģiju. Mūsu radītās ziepes ar apelsīna aromātu sniegs atsvaidzinošu efektu. Salds un viegls aromāts. 

Mazina depresiju un stipru nogurumu. Apelsīna ēteriskā eļļa ir nomierinoša, atsvaidzinoša, remdējoša. Tā ir lieliska piedeva ādas kopšanas līdzekļiem. Tā sniegs atslābinošu efektu. Olīveļļa maigi kops un mitrinās ķermeņa ādu.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar saldā arbūza aromātu (roku darbs)

Šīs ir olīveļļas ziepes, kas bagātinātas ar kārdinoši saldā arbūza svaigo aromātu. Šīs visu mīlētās ogas aromāts atsvaidzina un rada svaiguma sajūtu. 

Sastāvā esošajai olīveļļai piemīt mitrinoša, barojoša iedarbība. Ziepes atsvaidzina, maigi attīra un atjauno ādu, piešķirot tai samtainu maigumu. Pievienotās magoņu sēkliņas viegli masēs un veiks maigu pīlingu Jūsu ādai.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar greipfrūta aromātu (roku darbs)

Mūsu radītās ziepes ar dzirkstošā, dzīvespriecīgā greipfrūta aromātu kalpos par lielisku atdzīvinošu spēka avotu. Greipfrūtu ēteriskajai eļļai piemīt saulains un uzmundrinošs spēks, kas uzmundrina gan ķermeni, gan garu visas dienas garumā. Tas palīdzēs uzlabot ādas struktūru. 

Greipfrūtam piemīt svaiga, mazliet rūgta citrusu smarža. Tā ir uzmundrinoša, tonizējoša un atsvaidzinoša. Tāpat kā citrusu eļļas, greipfrūts psiholoģiskā līmenī labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, neapmierinātību, aizkaitināmību. Esam papildinājuši šo ziepju veidu ar auzu pārslu daļiņām, kas veiks maigu masāžu un vieglu pīlingu katrā mazgāšanās reizē. Izbaudiet greipfrūta sniegto atsvaidzinošo spēku!

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar citrona aromātu (roku darbs)

Tonizējošas ziepes ar citrona aromātu. 

Šim atsvaidzinošajam un dzīvīgajam citrusa aromātam piemīt nepārspēti iedvesmojoša un tonizējoša iedarbība. 

Citrona aromāts paaugstina koncentrēšanās spējas, novērš nogurumu, mazina stresu un uzmundrina.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar saldā persika aromātu (roku darbs)

Persiešu ābols ar Ķīnas saknēm – persiks. Samtaini maigais un saulaini aromātiskais auglis ir šī aromāta iedvesmas avots. 

Āda pēc šo roku darba ziepju lietošanas ir maiga, gluda, mitrināta un kārdinoši aromātiska. Olīveļļa papildus mitrinās un kops Jūsu ķermeni. Izbaudiet maģiskā persika sniegto burvību.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar sarkano vīnogu aromātu (roku darbs)

Tumšo vīnogu spēcinošais aromāts – lielisks enerģijas lādiņš saldu aromātu cienītājiem! Mūsu darinātās ziepes ar sulīgo aromātu, mazina nogurumu. 

Vīnogas ir pārpilnības simbols, tās sniedz patīkami piesātinātu aromātu, mitrina, baro, uzlabo ādas struktūru, atvēsina un atsvaidzina ādu.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar zemeņu aromātu (roku darbs)

Zemenes – Latvijas dārzu mīlestības oga, piepildīta ar saules enerģiju un spēku. Maigas ziepes ar saldu zemeņu aromātu radīs romantisku garastāvokli un maigi rūpēsies par Jūsu ādu. 

Bagātinātas ar olīveļļu, šīs ziepes saudzīgi attīra, kopj un padara ādu maigu un samtainu. Esam šīs ziepes papildinājuši ar magoņu sēkliņām, kas veiks maigu ādas pīlingu katrā mazgāšanās reizē. Izbaudiet saldo zemeņu maģiju, kas sniegs Jums neatkārtojamus mirkļus!

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar dzērveņu aromātu (roku darbs)

Iemīļots Latvijas produkts ir dzērveņu ogas! Antioksidantiem bagāto Latvijas purvu ogu aromātu esam iekļāvuši mūsu piedāvāto ziepju sortimentā. Jūs izbaudīsiet neaizmirstamu aromāta baudījumu ilgākam laikam, ko sniedz ziemeļu elegance. 

Patiess izjūtu baudījums. Šīs rokām darinātās ziepes saudzīgi attīra ādu. Dzērveņu aromāts sniegs tonizējošas un uzmundrinošas izjūtas. Izsmalcināta ziemeļu dabas burvība.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar dzērveņu un kadiķa aromātu (roku darbs)

Dzērvenes ar kadiķa aromāta notīm. Iemīļots Latvijas produkts ir dzērveņu ogas! Antioksidantiem bagāto Latvijas purvu ogu aromātu esam iekļāvuši mūsu piedāvāto ziepju sortimentā. Jūs izbaudīsiet neaizmirstamu aromāta baudījumu ilgākam laikam, ko sniedz ziemeļu elegance. Patiess izjūtu baudījums. 

Šīs rokām darinātās ziepes saudzīgi attīra ādu. Dzērveņu aromāts sniegs tonizējošas un uzmundrinošas izjūtas. Izsmalcināta ziemeļu dabas burvība. Papildinātas ar kadiķogu ēteriskās eļļas svaigajām aromāta notīm, tās izrotās Tavu ādu ar vienreizēju ziemeļniecisku sajūtu burvību.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar granātābola un mango aromātu
(roku darbs)

Granātābola patīkamā smarža senatnē vedinājusi cilvēkus uzskatīt to par auglības un pilnības simbolu. Mūsu radītās ziepes ar izsmalcināto granātābola un mango augļa aromātu notīm padarīs ādu zīdaini maigu un piešķirs tai burvīgu aromātu. 

Brīnišķīgs aromāts, kura dēļ Jūs ar lepnumu varat novietot šo produktu savā vannas istabā. Tas ir dzirksteļojošs, uzmundrinošs, pārdrošs, spilgts un kaislīgs augļu aromāts. Šo abu cēlo augļu aromātu apvienojums veido šarmantu un maigu auru Jūsu vannasistabā.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar ķiršu kauliņu aromātu (roku darbs)

Ak, šie saldie un sulīgie ķirši... Tos iekāro, lasa un ēd pilnām mutēm. Daudzi jau zina, ka arī ziemā gribēsies izbaudīt vasaras smaržu. Tādas sajūtas sniedz mūsu ziepes ar ķiršu kauliņu aromātu – mazliet pavedinošas un erotiskas. 

Ķiršu aromāts liek aizmirst ikdienas rūpes, sasilda prātu un dvēseli, ļauj iegrimt saldās vasaras atmiņās, kad saule sildīja, debesis bija dzidri zilas, pilnas ar baltām mākoņu kupenām! Aromāts sniedz relaksējošas, līdzsvarojošas un atbrīvojošas izjūtas.

Plūme

Melone

Ķirši un vaniļa

Rabarbers un zemene

Saldie ziepju aromāti

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar kafijas un pienu aromātu (roku darbs)

Pamostieties un izbaudiet kafijas ar pienu aromātu! Šīs ziepes remdēs noguruma pazīmes un uzmundrinās tālākām dienas gaitām. Šīs ziepes ir lielisks tonizējošs līdzeklis papildus citiem rīta rituāliem. 

Pievienotās maltas kafijas daļiņas darbojas kā skrubis, dziļi attīrot ādu un uzlabojot tās elastību. 

Maigās piena aromāta notis sniegs romantisku noskaņojumu.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar vaniļas aromātu (roku darbs)

Vaniļa ir maigs un dievišķīgs aromāts, izsmalcināts un sasildošs, pikants un rosinošs! Vaniļa ir pārsteidzoša un daudzšķautnaina kā dārgakmens, kuru negribas izlaist no rokām, priecājoties par saules staru atspulgiem un krāsu spēli uz tā skaldnēm. 

Aromātiskās burvības smarža nav nekas cits kā orhideju dzimtas vijīgās liānas augļi, kuri aug saulainajā Madagaskarā. Tā nomierina un uzlabo pašsajūtu, uzlabo garastāvokli, kā arī paaugstina darbspējas. Spilgtums, šarms un enerģija – tas viss ir mūsu radītajās ziepēs ar vaniļas aromātu.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar kokosa aromātu (roku darbs)

Šīs olīveļļas ziepes, kuras smaržo pēc kokosriekstiem, sniedz sajūtu kā dienvidos, kur ir saule un bezrūpība. Ne velti tām piemīt stresu mazinošas īpašības. 

Ziepes sniedz aromterapeitisku iedarbību, tās patīkami tonizē un atsvaidzina ādu. Izbaudiet saulainu, siltu pludmali un vasaras piepildījumu.

Ziepes ar franču parfīmu aromātiem

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar aromātu "Happy for Men" vīriešiem
(roku darbs)

Ziepes ar aromātu vīriešiem "Happy for Men" – visu laiku kustībā, jaunu iespēju un baudu meklējumos. Neatvairāms, īpaša šarma, pozitīvisma un veiksmes apvienojums. "Happy for Men" ir izsmalcināts aromāts, kas radīts elegantam, veiksmīgam, mūsdienīgam vīrietim, kas zina lietu un jūtu īsto vērtību. 

Viņš izceļas citu vidū ar savu valdzinājuma spēku, dzīvo pilnasinīgo dzīvi, gūstot gandarījumu no katra mirkļa, katras minūtes. Tajā viņu atbalsta elegances un kārdinājuma aromāts, kas veidots no izsmalcinātām citrusa, draiskām pikantām garšvielu un vīrišķīgām koksnes notīm.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar vīriešu aromātu "Principial" (roku darbs)

Svaigs, zaļš, stilīgs ar greipfrūta, zaļo ābolu, mārsila, bergamotes, piparmētras un jasmīna nošu burvību – tāds ir "Principial" ziepju aromāts.

Moderns un daudzpusīgs, uzmundrinošs, kas līdzinās dzestrajam ziemeļu gaisam, biezu mežu, augstu kalnu un bezgalīgu līdzenumu smarža. Vīrietim, kurš prasmīgi apvieno jaunās modes tendences ar savu personīgo stilu, sniedzot priekšroku elegancei.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar mūsdienu aromātu "Lady Energy" (roku darbs)

Brīvība un skaistums, mūsdienu sievietes elegance! Jūs dzīvojat tā, kā vēlaties. Asprātīgai, uzņēmīgai, iekšēji brīvai sievietei. Šis aromāts uzbur baltās lilijas svaigumu, zaļo ābolu un okeāna brīžu svaigo nošu apvienojumu.

Dinamiskai un sievišķīgai mūsdienu sievietei! Mūsu darinātās ziepes ir papildinātas ar šī aromāta burvību.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar franču parfīma aromātu "Rozā kristāls" (roku darbs)

Ziepes ar sajūtu aromātiem

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar jūras svaiguma aromātu (roku darbs)

Ziepes ar jūras svaiguma aromātu, šarma un brīvības sajūtu burvība. Iedvesmojošas jūras šalkas, kas sadzirdamas, vēl pirms skatienam paveras pludmale. Brīvība, dzīvesprieks un mīlestība satiekas šajā ziepju aromātā. 

Tās uzmundrinās Jūs visas dienas garumā, bagātīgi mīkstinot, barojot un atjaunojot ādu. Aromāta buķete piemērota gan sievietei, gan vīrietim.

Ziepes rozes vai sirsniņas formā ar vasaras saules aromātu (roku darbs)

Roku darba ziepes, Yani Cosmetics

 "Yani Cosmetics" kontakti un rekvizīti

Roku darba ziepes, Yani Cosmetics

I/K "Yani Cosmetics"

Rekvizīti:

Reģ.Nr. 50002151131
PVN.Nr. LV50002151131

Banka: AS Swedbanka
Kods: HABALV22
Konts: LV60HABA0551026837382

Kontakti:

Adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag.,
mājas "Šņorītes", LV-2123, Latvija

Mobilais tālrunis : (+371) 29 436 474
E-pasts: info@yanicosmetics.com

Uzdodiet jautājumu!