Sāls krēma skrubji

Maigie kremveida skrubji dziļi attīrīs un mīkstinās Tavu ķermeņa ādu, piešķirot tai valdzinošu aromātu un svaigu izskatu. 

Par iedarbīgu pīlinga efektu rūpēsies smalkie sāls kristāliņi. Shea sviests papildus mitrinās Jūsu ķermeņa ādu. Mandeļu eļļa piedos ādai starojošu, koptu izskatu. Izbaudi vienreizējas sajūtas un emocijas ar šo lielisko produktu.

Šī sviests 

Šī sviestu īpaši novērtēs tie, kuru ādai ne īpaši patīk ķermeņa losjoni vai sviesti, kuru sastāvā ir ķīmiskas vielas, un tie, kuriem ir ļoti sausa āda. Šī sviestu var lietot kā ikdienas līdzekli ādas mitrināšanai un barošanai, neaizmirstot arī par seju un lūpām. Šīsviests baro ādu ar A , E un F vitamīniem. A un E vitamīni palīdz saglabāt ādu elastīgu un veselīgu.

Tas ir īpaši noderīgs, saules bojātai ādai. Sviests arī palīdz pret priekšlaicīgu grumbu veidošanos. F vitamīns darbojas kā ādas aizsargs un atjaunotājs. Tas nomierina raupju, sausu vai sasprēgājušu ādu un palīdz to mīkstināt. Šī sviests mitrina un
mīkstina arī sausus matus. Šī sviests sniedz zināmu aizsardzību no saules.

ŠMandeļu eļļa

Mandeļu eļļa piemērota jutīgas, problemātiskas, iekaisušas, sakairinātas ādas ar redzamu asinsvadu zīmējumu kopšanai, kā arī ādai, kas zaudējusi elastību, nogurušai ādai. Tā atdzīvina to, izlīdzina grumbas uz ķermeņa, sejas ādas , arī ap acīm.

Piešķir ādai samtainu nokrāsu un skaistu gludu krāsu. Āda labi uzsūc mandeļu eļļu, tai ir pretiekaisuma,
reģenerējoša un tonizējoša iedarbība. Mandeļu eļļā ir augsts E, A, B un D vitamīnu saturs un taukskābes, kas nodrošina šīs eļļas piemērotību visiem ādas tipiem.

Karambolas sāls krēma skrubis

Orhidejas sāls krēma skrubis

Ķiršu un vaniļas sāls krēma skrubis

Balto ziedu sāls krēma skrubis

Šokolādes un rožu sāls krēma skrubis

Pistāciju sāls krēma skrubis

Yani Cosmetics logo

 "Yani Cosmetics" kontakti un rekvizīti

Īstās Jāņa ziepes

I/K "Yani Cosmetics"

Rekvizīti:

Reģ.Nr. 50002151131
PVN.Nr. LV50002151131

Banka: AS Swedbanka
Kods: HABALV22
Konts: LV60HABA0551026837382

Kontakti:

Adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag.,
mājas "Šņorītes", LV-2123, Latvija

Mobilais tālrunis : (+371) 29 436 474
E-pasts: info@yanicosmetics.com

Uzdodiet jautājumu!