top of page
bgImage

Dušas eļlas

Dušas eļlas.jpg

Tu nekad neaizmirsīsi to reizi, kad pirmo reizi izmēģināsi Yani Cosmetics dušas eļļas! Dušas eļļa saskaroties ar ūdeni nekavējoties pārvēršas bagātīgās un maigās putās, kas atklāj patiesu zīdu tavai ādai.


Dušas eļļa ir ideāla alternatīva parastajām dušas želejām, jo tā ir paredzēta pat visjutīgākajai ādai. Pateicoties plūstošajai un ne taukainajai tekstūrai, dušas eļļa maigi tīra sausu, ļoti sausu un sakairinātu, jutīgu ādu. Tās izmeklētais sastāvs, kurā ir vairums mitrinošu vielu, intensīvi baro ādu, mazina savilkuma sajūtu un aizsargā no ārējā stresa. Īpaši vieglās un liegi smaržojošās putas ir īpaši radītas, ievērojot visjutīgākās ādas prasības. Pēc produkta lietošanas nav nepieciešama papildus ādas kopšana, jo eļļa atstāj samtainu plēvīti, kas vienlaicīgi baro un mitrina ādu. Produktā ietilpst Olīveļļa, Kastora eļļa, Sojas eļļa, kā arī E vitamīns. Satur Plantaponu, tas ir kukurūzas, kokosa un palmu ciedra eļļu apvienojums, kas veicina mitrināšanu, aizsardzību un ādas kopšanu. 

Dabīgo eļļu izmantošana palīdz cīņai ar ādas novecošanos, tonizē un pasargā no brīvo radikāļu ietekmes. 

Lietošana: uzpilināt dažus pilienus eļļas uz mitra sūkļa vai mitras ādas, saputot līdz veidojas krēmveida putas un mazgāt ķermeni kā parasti. Noskalot ādu ar siltu ūdeni un ar viegliem dvieļa pieskārieniem nosūsināt to. Pēc mazgāšanas ar putojošu eļļu uz ādas paliek plāna eļļaina kārtiņa, kas pasargā to no sausuma un padara ādu mīkstu un gludu.

Yani Cosmetics logo
Melleņu dušas eļla.jpg

Melleņu dušas eļla

Vīnogu dušas eļla.jpg

Vīnogu dušas eļla

Apelsīnu dušas eļla.jpg

Apelsīnu dušas eļla

Lavandas dušas eļla.jpg

Lavandas dušas eļla

Grepfrūtu dušas eļla.jpg

Grepfrūtu dušas eļla

Yani Cosmetics logo

 "Yani Cosmetics" kontakti un rekvizīti

Īstās Jāņa Ziepes

I/K "Yani Cosmetics"

Rekvizīti:

Reģ.Nr. 50002151131
PVN.Nr. LV50002151131

Banka: AS Swedbanka
Kods: HABALV22
Konts: LV60HABA0551026837382

Kontakti:

Adrese: Dārznieku iela 42
Ķekavas nov., Ķekavas pag., 
LV-2123, Latvija

Mobilais tālrunis: (+371) 29 436 474
E-pasts: info@yanicosmetics.com

Uzdodiet jautājumu!

bottom of page